FANDOM


Role głównych bohaterów

Pogrubiono nazwiska aktorów i postaci występujących aktualnie (2018) w serialu.

Odtwórcy pozostałych postaci

Personel szpitala w Leśnej Górze

Lekarze

Role drobne i epizody

Pielęgniarki i pielęgniarze

Role drobne i epizody
  • Agnieszka Chruściel (odc. 63, 67)
  • Katarzyna Cieślik (odc. 301)
  • Elżbieta Czerwińska – Joanna (odc. 286, 289)
  • Beata Deskur – Bogusia (odc. 352, 369)
  • Anna Grygorcewicz (odc. 214–218, 233)
  • Anna Kaczmarczyk – Aneta (odc. 45, 48)
  • Adrianna Kamińska (odc. 15)
  • Małgorzata Kosik (odc. 107)
  • Joanna Kowalczyk (odc. 181)
  • Krystyna Kurek (odc. 149, 153)
  • Monika Lecińska (odc. 196)
  • Urszula Małecka (odc. 425)
  • Magdalena Marszałek (odc. 34)
  • Zofia Nowicka (odc. 160, 165, 171, uzupełnić)
  • Marzena Pawlak (odc. 321, 343, 345, 349)
  • Katarzyna Romanowska (odc. 249)
  • Magdalena Ogórek – Magda (odc. 126, uzupełnić)
  • Monika Gruda (odc. 241)
  • Zofia Plewińska (odc. 41)
  • Beata Rutkowska (odc. 82, 91)
  • Kinga Szopa (odc. 406, 407)
  • Piotr Szrajber (odc. 283)
  • Justyna Tarasiuk (odc. 271)
  • Karolina Wojciechowska – Karolina (odc. 12, 23, 26, 27, 32, 34–38, 41, 43, 44, 47, 53, 54, 62)
  • Zuzanna Zaczek (odc. 257–259)
  • Marta Żak (odc. 413)

Pielęgniarki bloku operacyjnego

  • Edyta Araźna (odc. 353, 354, 357, 363, 367–369, 372, 373)
  • Maria Augustowska (odc. 156, uzupełnić)
  • Katarzyna Balińska (odc. 156, uzupełnić)
  • Beata Borowska (odc. 439, uzupełnić)
  • Małgorzata Bystrzycka (odc. 280–282, 285, 286)
  • Elżbieta Czarnecka (odc. uzupełnić)
  • Alina Dąbrowska (odc. 156)
  • Nina Fioniuk (odc. 157, uzupełnić)
  • Wanda Gadecka (odc. 353, 354, 356, 357, 363, 357, 358)
  • Sylwia Gawenda (odc. 410, uzupełnić)
  • Elżbieta Golian (odc. 157)
  • Elżbieta Jaroszek (odc. 389, uzupełnić)
  • Henryka Jurczul (odc. 157)
  • Bogusława Kaszelewicz lub Kasztelewicz [?] (odc. 371, uzupełnić, 396, 397)
  • Joanna Konopka (odc. 379, 381, 390, 393)
  • Ewa Krasuska-Niewczas (odc. 157)
  • Agnieszka Ksit-Bąbel (odc. 186)
  • Krystyna Lubkowska – instrumentariuszka (odc. 437)
  • Krystyna Łubkowska (odc. 379, uzupełnić)
  • Anna Nagadowska (odc. 271, uzupełnić)
  • Małgorzata Przespolewska (odc. uzupełnić)
  • Anna Pszkit (odc. 353, 354, 356, 357, 363, 367, 368, 372, 373)
  • Katarzyna Romanowska (odc. 150)
  • Wioletta Schabek (odc. 393)
  • Elżbieta Serzysko (odc. 396, 398, 457, 474)
  • Małgorzata Skiba (odc. 379–400)
  • Izabela Skurzyńska-Kozera (odc. uzupełnić)
  • Mirosława Supernak (odc. 186)
  • Magda Szczęśniak (odc. 371)
  • Marzena Urlych (odc. 382, 387, 388)
  • Dorota Zakrzewska (odc. uzupełnić)

Położne

Inni

  • Grzegorz Artman – Paweł, instruktor jogi prowadzący zajęcia z ciężarnymi (odc. 356)
  • Paweł Burczyk – Kazimierz Bąk, siostrzeniec Genowefy Burczykowej, pracownik szpitalnego bufetu (odc. 81, uzupełnić)
  • Ireneusz Dydliński – technik radiolog (odc. 192)
  • Monika Figura – Anna Oleszkówna, sekretarka dyrektora szpitala (odc. 69, uzupełnić)
  • Piotr Kozłowski – Grzegorz, sanitariusz (odc. 142)
  • Marta Neuman – rehabilitantka (odc. 2, 4, 40)
  • Zofia Merle – Genowefa Burczykowa, bufetowa (odc. 35–37, uzupełnić)
  • Robert Ostolski – ochroniarz (odc. 259, 271, 281, 295, 320, 327, 341, 353, 364, 366, 370)
  • Stefan Popkowski – Franek (lub Stefan), sanitariusz (odc. 72, 73, uzupełnić)
  • Maciej Szary – Ambroziak, dyrektor techniczny (odc. 125)
  • Karol Wróblewski – Sylwester Bielecki, rehabilitant (odc. 264, uzupełnić)
Role drobne i epizody
  • Piotr Bała – Witek, sanitariusz (odc. 71)
  • Małgorzata Dobija – laborantka (odc. 226)
  • Anna Kaczmarczyk – sprzątaczka (odc. 18), salowa (odc. 62, 164, 206, 270, 286, 289, 294, 301, 319, 327, 351, 385, 393, 443, 486, 552)
  • Przemysław Kazusek – sanitariusz (odc. 433)
  • Piotr Kubas – sanitariusz (odc. 332)
  • Artur Łodyga – sanitariusz (odc. 286)
  • Barbara Majewska – recepcjonistka (odc. 5)
  • Teresa Malinowska – położna (odc. 32)
  • Sylwia Olejniczak – sekretarka Kwiecińskiej (odc. 1, 5)
  • Bożena Romańska – Bożena, bufetowa (odc. 16, 20, 21, 25, 26, 29–31, 33)
  • Zofia Szulakowska – Danuta Chmiel, sekretarka dyrektora szpitala, zastępująca Annę Oleszkównę (odc. 396, 397)
  • Daniel Wieleba – sanitariusz (odc. 313, 320, 326, 332, 350, 375)
  • Sławomir Wierzbicki – sanitariusz (odc. 286, 291, 326, 327, 332, 337, 339–342, 345, 346, 348, 350, 352, 362, 365, 366, 368, 369, 374, 376–378, 384, 395, 397, 400, 413–415, 417, 419, 425, 426, 428, 430, 438, 440, 442, 443)
  • Krzysztof Wojciulewicz – sanitariusz (odc. 332)
  • Jacek Zabłocki – sanitariusz (odc. 255, 269–272, 279, 284, 289, 343)

Rodzina, przyjaciele, znajomi głównych bohaterów

  • Piotr Adamczyk – Jerzy Kozerski, prezes koncernu farmaceutycznego (odc. 148, uzupełnić)
  • Kevin Aiston – Sam Smith, strażak (odc. 181, 203, 209, 235)
  • Alicja Bachleda-CuruśAnna Bochenek, studentka medycyny, modelka, dziewczyna Tomka Burskiego (odc. 91, uzupełnić)
  • Marcin Banasiak – Amelia Burska (odc. 84)
  • Krzysztof Banaszyk – Karol, policjant, adorator Bożysławy Leszczyńskiej (odc. 75, 77, 80, 88, 90)
  • Szymon Bobrowski – Hubert Koziński, psycholog (odc. 173, 176, uzupełnić)
  • Jacek Borcuch – Daniel Stolarski, architekt, przyjaciel Mikołaja Mellado (odc. 8–12, 14, 19, 41)
  • Aleksandra Bożek – Justyna Marczewska, pacjentka na onkologii, przyjaciółka Zofii Stankiewicz-Burskiej [] (odc. 217–219, 227, 228, 230, 232–234, uzupełnić)
  • Jerzy Braszka – prof. Roman Czyż, mąż Doroty Lewkiewicz-Czyż (odc. 227, 228, 235, 239, 240, 253, 255, 256, 269–271, 274, 380)
  • Stanisław Brudny – Waldemar Kozal, dziadek Tomasza Burskiego [] (odc. 6)
  • Artur ChamskiMariusz Kuberski, pacjent na onkologii, potem przyjaciel Zofii Stankiewicz-Burskiej i Julii Burskiej (odc. 217, 219, uzupełnić)
  • Tosia Chmielewska – Halinka, córka Kazimierza Janoszego (odc. 429)
  • Paulina Chruściel – Ludmiła Papierniak, koleżanka Niny, dziewczyna Przemysława Zapały [] (odc. 441, 442, 447, 452, 454, 460, 463, 467, 468, w retrospekcjach także w odc. 508)
  • Kacper Cybulski – Krzyś Sambor (odc. 270, 271, 274, 281, 298, 302, 319, 325)
  • Robert Czebotar – Mariusz Wolniak, wujek Julii Nowak (odc. 6)
  • Michał CzerneckiPiotr Kusy, adorator Moniki Zybert, potem jej partner (odc. 230, 233, 234, 236–239, 242, 244, 245, 247, 249, 250, 253–257, 259, 260, 262)
  • Anna Dereszowska – Magda Soszyńska, żona Andrzeja, była kochanka Piotra Gawryły (odc. 433–439, 441, 442, 444, 445)
  • Jacek Domański – Paweł, szwagier Katarzyny Jaskólskiej (odc. 198, 199)
  • Mariusz Drężek – Bartosz Domagalski, dziennikarz, chłopak Mileny Starskiej (odc. 225–227, uzupełnić)
  • Bożena DykielMaria Mejer, matka Jacka (odc. 135, 136, 138–140, 142, 143, 145, 264)
  • Izabela Ejmocka – Hanna Maria Zybert (odc. 191, 192, 201, 210, 212, 213, 219, uzupełnić)
  • Marek Frąckowiak – Władysław Dębski, były mąż siostry Danuty [] (odc. 12, 66)
  • Maria Gładkowska – Maria Starska, matka Mileny Starskiej-Latoszek (odc. 239, 262, 312, 313, 316, 319, 321, 322, 328, 338, 339)
  • Marta Gortych – Magda, bratowa Bożysławy (odc. 412)
  • Urszula GrabowskaPatrycja Sambor, bratowa Michała Sambora, dyrektorka kliniki Henryka Weissa-Korzyckiego (odc. 230, uzupełnić)
  • Michał GrudzińskiAndrzej Stankiewicz, ojciec Zofii Stankiewicz-Burskiej i Małgorzaty Donovan [] (odc. 185, 186, uzupełnić)
  • Paweł Iwanicki – Miłowit, brat Bożysławy (odc. 407)
  • Gabriela Juszczuk – Hanna Maria Zybert (odc. 281, 283, 341, 367, 371, 375, 376, 383, 384, 405)
  • Halina Jabłonowska – Katarzyna Orlicka, matka Karoliny Orlickiej (odc. 365)
  • Magdalena Jezierska – Maja, siostrzenica Karoliny Orlickiej (odc. 424)
  • Mikołaj Kałucki – Jan Konica, syn Marty i Rafała (odc. 388, 395, 401, 415)
  • Beata Kawka – Anna Wolniak, ciotka Julii Nowak (odc. 6, 26, 55, 110)
  • Julia KornackaAmelia Burska (odc. 278–280, 282, 286, 288, 290, 291, 300, 311, 312, 318, 337, 341, 352, 361, 405, 406, 432, 433, 437–439, 443, 444, 459, 462, 464, 465, 469, 470–472)
  • Julia Kostow – Małgorzata Konica, córka Marty i Rafała [] (odc. 388, 395, 415)
  • Jakub Kłys – Krzyś Sambor (odc. 327, uzupełnić)
  • Joanna Król – Klaudia, fanka i kochanka Mikołaja Mellado (odc. 66, 72, 85)
  • Tadeusz Krupa – ojciec Rafała Konicy [] (odc. 324, 336)
  • Angelika Kukulska – Amelia Burska (odc. 127, 139, 140, 142, 144, 146, 150, 151, 156, 164, 174, 181, 185, 187, 195, 197, 201, 204, 207, 212–217, 219, 219, 222, 223, 225, 238, 231, 232, 237, 248, 249, 268, 273)
  • Natalia Kukulska – Amelia Burska (odc. 127, 139, 140, 142, 144, 146, 150, 151, 156, 164, 174, 181, 185, 187, 195, 197, 201, 204, 207, 211–217, 219, 222, 223, 225, 228, 231, 232, 237, 248, 249, 268, 273)
  • Krzysztof Kuliński – Andrzej Maj, były mąż Elżbiety Żak (odc. 423, 428)
  • Barbara Lauks – Wanda Consalida, matka Wiktorii (odc. 370, 371, 374, 376–378, 381, 382, 384, 386, 387)
  • Daniel Lipiński – Krzyś Sambor (odc. 269)
  • Peter J. Lucas – Paul, kochanek Agnieszki Walickiej (odc. 94, 131–133)
  • Maciej Łagodziński – Adam Jaskólski, syn Katarzyny, pasierb Adama Pawicy (odc. 170, 245, 246, 252)
  • Piotr Machalica – Sam, kardiochirurg, przyjaciel Burskich (odc. 82–85)
  • Rafał Maćkowiak – Jerzy, chłopak Marty Kozioł (odc. 44, 53, 65, 69, 122)
  • Maciej Marczewski – Paweł Lewicki, adorator, a potem mąż Agaty Woźnickiej (odc. 414, 433, 437, 439, 441, 443, 444, 450, 451, 453, 455–457, 459, 460, 462, 464–470, 521, 675)
  • Barbara Marszałek – Jadwiga Latoszek, matka Witolda (odc. 288, 297)
  • Łukasz Matecki – Wojciech Sarnecki, ojciec Blanki (odc. 375–379, 381, 382, 384, 386–391, 399, 403, 410, 411)
  • Jan Monczka – Aleksander Bonecki, kochanek Elżbiety Walickiej (odc. 10–13, 16, 17, 19–22, 25)
  • Damian Mościcki – Amelia Burska (odc. 86)
  • Marcin Mroziński – Kazimierz Janoszy, bratanek Adama Pawicy (odc. 390, 391, 408, 429, 430, 432)
  • Rick Nicolet – ojciec Ruuda (odc. 389, 391, 412)
  • Oleksandr Nikitin – Robert Donovan, producent telewizyjny, mąż Małgorzaty (odc. 271–281, 283–287, 289, 290, 293–299, 301, 303, 305, 306, 308, 311, 330–332)
  • Piotr Nowak – Hubert Woźnicki, brat Agaty (odc. 352–354, 356, 358–361, 363, 364, 370)
  • Renata Pękul – Viola, przyjaciółka Elżbiety Walickiej (odc. 7, 31, 42)
  • Agnieszka PilaszewskaDobrochna Kościelska, przyjaciółka Zofii Stankiewicz-Burskiej, działaczka fundacji Amelia (odc. 126, uzupełnić)
  • Bartłomiej Pyrek – Stanisław Walicki, syn Elżbiety i Brunona (odc. 116, 117, 119–122, 124, 127, 129, 130, 132, 134, 142, 147, 150, 151, 153, 155–159, 161, 165)
  • Tadeusz Pluciński – Wójcik, ojciec Dariusza Wójcika, artysta (odc. 344, 352, 369, 380, 386, 382)
  • Joanna Pokojska – Ola Szajner, sympatia, a potem narzeczona dr. Mejera (odc. 162, 171, 174, 179)
  • Theo Pont – matka Ruuda (odc. 389, 391, 412)
  • Natalia Przyborek – Amelia Burska (odc. 113, 116, 121, 123)
  • Maria Rybarczyk – Eliza, siostra Katarzyny Jaskólskiej (odc. 198, 199)
  • Agata Sasinowska – Jagoda, siostrzenica lub bratanica Marii Muślinek (odc. 320, 322, 324, 326, 327, 329, 330, 335, 340, 351, 364, 392, 411, 412, 415)
  • Gemma Scheeman – Ana, dziewczyna Ruuda Van Der Graafa (odc. 342, 398, 399)
  • Przemysław Sejmicki – Przybysław, brat Bożysławy (odc. 407, 412)
  • Justyna Sieńczyłło – Justyna Wójcik, żona dr. Wójcika (odc. 199, 201)
  • Olga Szczechura – Hanna Maria Zybert (odc. 242, 244, 245, 249, 250, 253, 255, 257, 275)
  • Nataniel Sowiński – Igor Donovan (odc. 331, 332)
  • Michalina Szymborska – dziewczyna Przemysława Zapały (odc. 414)
  • Wiktoria Śnioch – Amelia Burska (odc. 105–109)
  • Gabriela Świerszczyńska – Tosia Soszyńska, biologiczna córka Piotra Gawryły (odc. 435, 436, 439, 441, 442, 444, 446, 503, 504, 514, 516, 518, 522, 538, 551, 572, 574, 576, 578, 603)
  • Ewa Telega – Ewa Wojdak, znajoma Elżbiety Walickiej (odc. 31–33, 35, 41, 42)
  • Ludmiła Warzecha – matka Krzysztofa Jędrasa (odc. 375)
  • Ewa Wiśniewska – Weiss-Korzycka, matka Henryka (odc. 202, 225, 226, 230, 241, 244, 246, 257, 267, 268)
  • Alicja Wojtyszko – Amelia Burska (odc. 83, 86–90, 92, 95, 97, 100, 101, 103)
  • Aneta Zając – Jola Woniak, kuzynka Julii Nowak (odc. 32, 34, 36–38, 40, 41, 49, 62)
  • Małgorzata ZajączkowskaIrena Kozioł, matka Marty, siostra Danuty Dębskiej-Tretter (odc. 123, uzupełnić)
  • Mariusz Zalejski – Zygmunt, przyjaciel Jakuba Burskiego, właściciel stadniny (odc. 1–3, 7, 10, 11, 14, 22, 24, 49, 60)
  • Magdalena Zawadzka – Klara, szwagierka Tadeusza Zyberta, później jego partnerka (odc. 42–44, 47, 49, 50, 53, 60–63, 66, 67, 69, 71–74, 76, 79–82)
  • Maciej ZakościelnyIgor Kurowski, przyjaciel Tomasza Burskiego, potem salowy w szpitalu (odc. 92, uzupełnić)
  • Leszek Zduń – Konrad, adorator Julii Burskiej (odc. 196, 199, 211, 212, 222)
  • Grażyna ZielińskaMaria Zbieć, matka Marka, teściowa Bożysławy, także bufetowa w szpitalu[2] (odc. 78, uzupełnić)

Inne osoby związane z medycyną (spoza Leśnej Góry)

Epizody

Pacjenci szpitala w Leśnej Górze

Role drobne i epizody

Rodzina, przyjaciele i znajomi pacjentów

Role drobne i epizody

  • Robert Błoński – ojciec Oli (odc. 266)
  • Maciej Buczek – Jędruś (odc. 92)
  • Sławomir Bylinka – Radomski (odc. 419)
  • Oliwia Cabaj – córka Terleckiego w młodości (odc. 436)
  • Jan Cienciara – Patryk (odc. 339)
  • Marek Czureja – Marek (odc. 386)
  • Sara Czureja – Sara (odc. 386)
  • Sylwia Czureja – Sylwia (odc. 386)
  • Andrzej Deskur – Jan, kuzyn Grażyny Tusewicz (odc. 15)
  • Tomasz Domański – Witek, uczeń Anny (odc. 86)
  • Marcin Ferlak – sąsiad Emila Wilgi (odc. 219)
  • Pola Gonciarz – Hania Kuźnik (odc. 88)
  • Klaudia Grenda – Basia Buczek (odc. 236)
  • Emilia Hamerlik – Kasia (odc. 339)
  • Andrzej Horniak – Andrzej (odc. 386)
  • Edward Jaworski – ojciec Zorana (odc. 44)
  • Bogumiła Jędrzejczyk – żona Adama (odc. 135)
  • Grzegorz Jurkiewicz – Adam Terlecki (odc. 436)
  • Edward Kocica – Edwardo (odc. 386)
  • Tadeusz Kuźniewcow – syn Eugenii i Maksymiliana (odc. 360)
  • Łukasz Mąka – Adam Terlecki w młodości (odc. 436)
  • Anna Mozolanka – żona pacjenta (odc. 340)
  • Julia Najmark – wnuczka Sabiny (odc. 397)
  • Agnieszka Paszkowska – sekretarka Andrzeja Wojdaka (odc. 15)
  • Katarzyna Pięta – Tereska (odc. 92)
  • Magdalena Prędota – Ela Górska (odc. 172)
  • Aleksandra Przybysz – Asia Wrotna (odc. 244)
  • Klaudia Reding – Kasia Buczek (odc. 236)
  • Aleksandra Sejka – Klaudia (odc. 92)
  • Stanisław Selwa – Adam (odc. 167)
  • Małgorzata Siwak – Gosia (odc. 386)
  • Sara Siwak – Sara (odc. 386)
  • Bożena Siwak – matka Zorana (odc. 44)
  • Zdzisław Sośnierz (odc. 95)
  • Sara Stachowiak – córka Eugenii i Masymiliana (odc. 360)
  • Kacper Stęplowski – wnuk Terleckiego (odc. 436)
  • Maria Szadkowska – babcia Eli Mroczek (odc. 120)
  • Irena Sztyber – Paula, koleżanka Marka Zbiecia (odc. 30, 31)
  • Bartłomiej Świniarski – Jaś Wrotny (odc. 244)
  • Jakub TruszczyńskiKaktus (odc. 222)
  • Zuzanna Wojtal – Ala (odc. 179)
  • Natalia Wyżycka – Joasia (odc. 101)
  • Jolanta Zabirko – Kasia Wrotna (odc. 244)
  • Kacper Zagubień – wnuk Sabiny (odc. 397)
  • Rafał Zbrzeźniak – Staś Rosiak (odc. 440)
  • Mirosława Żak – córka Terleckiego (odc. 436)

Pozostałe postacie

Role drobne i epizody

ponadto:

  • saperzy z 20 Patrolu Saperskiego Jednostki Wojskowej w Nowym Dworze Mazowieckim (odc. 332)
  • zespół Harnasie – Edward Bafia, Stanisław Łukaszczyk, Andrzej Pietras, Janina Wacław (odc. 375)
  • zespół Rat Romano (odc. 289)
  • Zespół Pieśni i Tańca Promni – Radosław Bielecki, Justyna Dyksińska, Martyna Kołodziejczyk, Krystyna Kowalska, Roman Łazarski, Jagna Malinowska, Paweł Rosiak (odc. 114)
  • zespół Strefa Rytmu – Nikodem Bąkowski, Szczepan Chołyszewski, Mohamed S. Cond, Anna Goc-Antosik, Kinga Morawska, Jakub Pogorzelski (odc. 431)

oraz:

  • Julia Badowska (odc. 299)
  • Jan Czechowski – synek Zawadzkich, noworodek (odc. 413, 417)
  • dzieci z przedszkola w Sękocinie Starym (odc. 211)
  • Tobiasz Hock – aktor dziecięcy (odc. 293, 299)
  • Katarzyna Kierszniewska – Ewa (odc. 191, 194–201, 203)
  • Marzena Konieczna – Zosia, noworodek, córka Dobrochny Kościelskiej (odc. 112, 113)
  • Daria Lisowska – córka Aldony (odc. 284, 289)
  • Daniel Magierski – Adam Niedźwiecki (odc. 149)
  • Laura Matacz – niemowlę (odc. 310, 311)
  • Aleksandra Nowacka – Zosia Kościelska, córka Dobrochny (odc. 123)
  • Tomasz Rudnik – noworodek, córka Justyny i Sebastiana Mazurów (odc. 53)
  • Piotr Sojka – Mareczek, niemowlę (odc. 312–314, 316, 317, 326, 330)
  • Aleksandra Stykowska – noworodek, córka Sylwii Kozińskiej (odc. 220)
  • Marika Suska – noworodek (odc. 125)
  • Julia Szczepańska – noworodek, córka Ireny Smolis (odc. 32)
  • uczniowie szkoły w Józefosławiu (odc. 403)
  • Antoni Walkiewicz – Jan Bielecki, noworodek (odc. 427)
  • Ela Waszczyk – noworodek, synek Marii Koźluk (odc. 43)
  • Antonina Waszkowska – Natalia Bochenek (odc. 343)
  • Amelia Zielińska – Wiki (odc. 341)

a także

  • pies Różowy – Max (odc. 52)

Dublerzy

  • Grzegorz Baran – kierowca (odc. 298)
  • Andrzej Grigoriew – kierowca (odc. 298)
  • Bartłomiej Krynicki – dubler Andrzeja Młynarczyka (odc. 124)
  • Bogusław Urbaniak – dubler Marcina Rogacewicza (odc. 370)

Role głosowe

Dubbing

Lektorzy

Przypisy

  1. Padają też imiona Marysia i Anna.
  2. Bufetowa od odc. 224.
  3. W serialu wystąpiła dziewczynka Ola. Było to spełnienie jej pragnienia, umożliwione dzięki fundacji „Mam marzenie”.